ayelet martinotti architect 300אדריכלות טובה תורמת משמעותית לאיכות חיינו.
פרוייקט מוצלח דורש מיומנות, רגישות והבנה מעמיקה בכלל ההיבטים הסביבתיים, החברתיים והעירוניים במרחב הבנוי והפתוח.
לתפיסתי, תפקידי כאדריכלית הוא לנצח על תזמורת שבה שורת הנגנים הראשונה הם הלקוחות, אשר רצונם וחלומם צריכים לבוא לידי ביטוי בתכנון האדריכלי. על מנת שהדבר יתממש באופן הרמוני, יש לשלב את שלל בעלי המקצוע השותפים לתהליך, וכן את הרשויות הנדרשות לאשר את התכניות המתגבשות.
כאדריכלית המתכננת ומלווה את הפרויקט משלב התכנון ועד לסיום הביצוע, אני מקפידה לבצע ליווי צמוד של כל שותפי הפרויקט, תוך שימוש בניסיון הרב שצברתי מתכנון וניהול עשרות פרויקטים במהלך למעלה מ-30 שנות קריירה.
התמחות
אני מתמחה בתכנון מגוון פרויקטים בקני מידה שונים - החל מתכניות בניין עיר ועד לתכנון פרטים. מבחינתי, תכנונו של כל פרויקט חייב לכלול התייחסות הוליסטית המביאה בחשבון את המבנה החיצוני,את הפונקציונליות הפנימית כולל עיצוב פנים, התכתבות עם הסביבה ובמקרים רלוונטיים התייחסות לשימור הסטורי.
בעבודתי, אני מקפידה להקשיב לצרכי הלקוחות ולהבין את משאלות לבם. זהו הבסיס, אליו מצטרפים הקונטקסט הקיים של המבנה ואילוצים כגון מגבלות רישוי. כמומחית לבניה ירוקה, אשר חוקרת את היבטי ההתחשבות בסביבה לאורך שנים, חשוב לי שהפרויקטים בהם אני מטפלת יבטאו יחס ערכי אל המבנה ואל הציבור העושה בו שימוש. על כן אני מקפידה לשלב את דרישות הבניה הירוקה החל משלב התכנון המוקדם של הפרויקט.
השפה התכנונית הייחודית יחד עם תכנון ועיצוב הוליסטיים המתחשב הן בצרכי הלקוח וברצונותיו והן בדרישות התכנוניות, הם אבני הבנין של פרויקט מוצלח.
נסיון והשכלה
נסיוני החל משנת 1991 כולל:
 • תכנון ועצוב במרחב העירוני, מבני ציבור, מסחר ומשרדים.
  לאורך השנים רכשתי ניסיון רב בתכנון ופיקוח מחד ובבקרה על שלבי התכנון ברמת מערכות תכנון גדולות הדורשות אינטגרציה בין גופים תכנוניים שונים לרבות תכנון תשתיות מוניציפליות – עיריות ורשויות מקומיות.
 • תכנון של בתים פרטיים ודירות למגורים, בשילוב עיצוב פנים עד רמת הריהוט, הן כיחידות דיור בודדות והן כמתחמים או רחובות שלמים.
 • בשנים האחרונות התמחיתי בשימור של מבנים ואתרים, אשר כולל תכנון של תוספות בניה ואגפים חדשים למבנים היסטוריים, תוך התאמה לדרישות בנות זמננו, לרבות התאמת שמוש המבנה. ההשבה לחיים של חזיתות המבנה דורשת דיוק ושימוש בחומרי בניה המשלבים ידע חדשני והיסטורי גם יחד.
בעבודתי אני מביאה לידי ביטוי את ההשכלה שרכשתי בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון (1991), בלימודי תואר שני בארכיטקטורה ובינוי ערים עם התמחות בשימור מבנים ואתרים בטכניון (2016) ובקורס לבניה ירוקה במרכז הבניה הישראלי (2009). אני מביאה ניסיון מצטבר הכולל שימוש בחומרי בניה מתקדמים, הכרות לעומק של שיטות תכנון וביצוע, וכן קשרי עבודה ענפים עם בעלי מקצוע המקפידים על רמת ביצוע גבוהה. את כל זאת אני משלבת עם החשוב עבורי מכל והוא, שמירה על הקשבה, רגישות והכרות לעומק של הלקוחות במטרה לתת להם מענה מתאים ואיכותי.

המלצות

 • המקצועיות, האכפתיות, הנוכחות המרגיעה

  אילת יקרה,

  רצינו להודות לך על שהיית איתנו בהליך השיפוץ, על המקצועיות, האכפתיות, הנוכחות המרגיעה והליווי האישי.

  בלעדייך זה לא היה קורה!

  בהערכה רבה,

  אסתי ועמי

 • נחישות, ההבנה, הסבלנות והיכולת המקצועית

  איילת,

  יש היתר!

  והרבה מאד בזכותך.

  בזכות הנחישות, ההבנה, הסבלנות והיכולת המקצועית להוביל את התהליך בנבכי עיריית מודיעין לאורך כל השנתיים האחרונות.

  תודה רבה וחג שמח,

  מאיתנו משפ' סגל

 • ידע רב, מקצועיות, וכשרון עיצובי

  לכל מען דבעי

  הנדון: אדר' אילת מארטינוטי

  אדר' אילת מארטינוטי עבדה בעיריית מודיעין, במנהל תכנון והנדסה כאדריכלית בינוי ופיתוח כ-4 שנים, ובשנים האחרונות משמשת באותו תפקיד כנותנת שירותים חיצוניים.

  אדריכלית מארטינוטי הפגינה ידע רב, מקצועיות, וכשרון עיצובי והשתמשה בכלים אלו בצורה מושכלת, בתחומי פעילותה. אילת תורמת רבות לאפיון העיצובי של העיר.

  אדריכלית מארטינוטי מוכיחה בעבודתה מיומנות רבה בתחום הבינוי והפיתוח ועבודתה הדקדקנית, העקבית והמתמדת באה לידי ביטוי באיכויות התכנוניות של העיר. במתחמי בניה בהם הינה אחראית, ניתן להבחין בהחלטותיה הנבונות והמקצועיות.

  הנני בטוח שאדר' אילת מארטינוטי ביכולתה המקצועית ובשכלה הישר, ביכולת ההתנהלות העצמאית תהווה תרומה איכותית לכל משרד שענייניו תכנון אורבני או אדריכלי.

  בכבוד רב,

  אדר' דניאל סנרמן
  מהנדס העיר

 • השירות המקצועי, היעיל והסבלנות

  לאילת היקרה!

  אנו מודים לך על השירות המקצועי, היעיל ועל הסבלנות בתקופה המאתגרת. היית לרשותינו ללא דופי, והתוצאות מדברות בעד עצמן!

  משפחת סמיקוברסקי

 • הליווי, התמיכה, העזרה המקצועית, והזמינות

  אילת יקרה מאד,

  הרבה תודה על הליווי, התמיכה, העזרה המקצועית, הזמינות בכל שעות היום והלילה, המילים הטובות והרוגע.

  מעריכים ואוהבים, הינובסקים

 • אישיות מקסימה, קשובה, כשרונית וזורמת

  אילת יקרה!

  תודה רבה!

  מעבר לבית היפה... זכינו להכיר אישיות מקסימה, קשובה, כשרונית וזורמת (בקוים ישרים!)

  שתמשיכי להצליח ולהנות מכל מעשי ידיך.

  בהערכה רבה מאד,

  אלישבע ודרור זרם

 • לאילת ויניב צוות לעניין
  בכם בחרתי מכולם
  אייל הנגר הוא יבוא אישי
  ואת הרצל וקובי אימצתי

  בשבילכם זו היתה עוד עבודה
  בשבילנו זה מאורע
  מאורע משמעותי בחיים
  שלא כל יום עושים

  הבית נראה מקסים בעינינו
  למרות הלבטים.
  עשיתם עבודה טובה
  בשיתוף פעולה
  עם אחי הנגר המופלא

  לכן לקראת סוף ההתקשרות,
  רצינו לומר תודה על ההזדמנות
  שהייתה לנו לעבוד ביחד
  מתוך חששות ואולי פחד (מבחינתי)
  רציתי להתנצל אם לעתים לא הייתי נחמדה,
  ולבקש סליחה אם פגעתי בשגגה.

  כעת לקראת הסוף,
  נעשה חשבון ותיקונים נאסוף.

 • איילת היקרה,

  בסיום הפרוייקט המשותף שערך כשנתיים וחצי, ושיאו בבניה, רצינו להודות לך קודם כל על המקצועיות הבלתי מתפשרת, על הליווי שלך לאורך כל הדרך, על הרוגע והנעימות, על האמינות, והאכפתיות- הרבה מעבר למחויבותך המקצועית. גם ברגעים הקשים, ידענו שעליך אפשר לסמוך. הלכת איתנו יד ביד ואנחנו מודים לך על כך.

  בסוך התהליך- יש לנו דירה המותאמת כמו כפפה לצרכים שלנו ואנחנו מאד אוהבים ומאושרים בה.

  בהערכה,

  טל ויעל